Zamilované hrníčky - bílé

721fr

5907779952163

New product

Není nic krásnějšího než posedět se svou drahou polovičkou nad dobrou kávou nebo čajem v luxusním hrnečku.

Více informací

4 Položky

Skladem

399,00 Kč s DPH

-100,00 Kč

499,00 Kč s DPH

Chcete svému partnerovi koupit dárek, kterým byste mu dali najevo, co k němu cítíte, ale nemůžete přijít s dobrým nápadem, který by to řekl stručně a jasně? Má váš partner v blízké době narozeniny, svátek, chcete oslavit Valentýna nebo budete mít výročí? Co takhle ho překvapit skvělým dárkem, který je určený pro vás pro oba. Dejte partnerovi krásný dárek, který jistě ocení!

Skvělý a originální dárek na výročí nebo na Valentýna

Jestliže budete mít v blízké době s partnerem výročí nebo chcete pouze oslavit svátek zamilovaných a ještě jste se nerozhodli co partnerovi koupit, máme pro vás skvělé řešení! Pořiďte si zamilované hrníčky. Není přece nic pěknějšího než si vypít ranní kávu se svým milovaným, teď ji můžete navíc pít ze zamilovaných hrníčků.

Vlastnosti hrníčků

Zamilované hrníčky slouží ke stejnému účelu, jako kterékoliv jiné hrníčky s tím rozdílem, že jsou ve tvaru srdce. Navíc, když hrníčky položíte přesně vedle sebe, tak do sebe zapadají, jako puzzle. Ukažte svému partnerovi, jak moc ho milujete a pořiďte mu tento krásný dárek, kterým mu dáte najevo své city, navíc mu ukážete, že do sebe zapadají nejenom hrníčky, ale že se i vy dva vzájemně doplňujete stejně jako všichni zamilovaní.

Balení obsahuje:

  • balení obsahuje dva hrníčky

Technická specifikace

  • objem hrníčku je cca 250 ml
  • barva hrníčků je bílá
  • hrníčky jsou vyrobeny z porcelánu
  • váha hrníčku je 280 gramů
  • rozměry hrníčku jsou 14 x 9 x 9 cm

8 dalších produktů ve stejné kategorii: